Quick-Response Spill Trolley met Hoge Zichtbaarheid

Op voorraad
- Klanten geven Logistiekconcurrent een 9.2/10
- 30 dagenretourgarantie
- Onzeproductspecialisten staan voor je klaar
Omschrijving
- Handige set bij morsen
- Makkelijk manoeuvreerbaar
- Eenvoudige toegang
De Quick-Response Spill Trolley met Hoge Zichtbaarheid van New Pig is een mobiele spill kit voor snelle en overzichtelijke respons bij lekkages van olie, koelvloeistoffen, oplosmiddelen en water. Dankzij de opvallende kleur en deksel met klittenbandsluiting heb je direct toegang tot de juiste absorptiematerialen.
De handig verrijdbare is praktisch ingericht voor professioneel gebruik op drukke werkvloeren, magazijnen en productielocaties. De trolley bevat 6 absorptiesokken om de lekkage in te perken, 8 absorberende kussens, 40 absorberende doeken en 1 speciale afvalzak voor het afvoeren van de geabsorbeerde vloeistof.
Toepassingen:
- Snelle respons bij lekkages
- Werkplaatsen en magazijnen
- Productie- en opslagruimtes
- Onderhoudsafdelingen
- Zones met olie, water of chemicaliën
- Noodvoorziening op de werkvloer
Inhoud set:
- 6 absorptiesokken 80x1220 mm
- 40 absorberende doeken 380x510 mm
- 8 absorberende kussens 250x250 mm
- 1 Afvalzak 460x760 mm
Eigenschappen
| Artikelnummer | 30140141211 |
|---|---|
| EAN | 036226985333 |
| Merk | New Pig |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Kleur | Geel |
| Lengte | 400 mm |
| Breedte | 440 mm |
| Hoogte | 940 mm |
| Gewicht | 12,8 kg |
| Verpakt per | Stuk |
Trusted Shops Reviews
Onze helden staan voor je klaar

