Quick-Response HAZ-MAT Spill Trolley met Hoge Zichtbaarheid

Op voorraad
- Klanten geven Logistiekconcurrent een 9.2/10
- 30 dagenretourgarantie
- Onzeproductspecialisten staan voor je klaar
Omschrijving
- Handige set bij morsen
- Makkelijk manoeuvreerbaar
- Eenvoudige toegang
De Quick-Response HAZ-MAT Spill Trolley met Hoge Zichtbaarheid van New Pig is een mobiele spill kit voor snelle en overzichtelijke respons bij lekkages van gevaarlijke vloeistoffen. Dankzij de opvallende kleur en deksel met klittenbandsluiting heb je direct toegang tot de juiste absorptiematerialen.
De handig verrijdbare is praktisch ingericht voor professioneel gebruik op drukke werkvloeren, magazijnen en productielocaties. De trolley bevat 6 absorptiesokken om de lekkage in te perken, 12 absorberende kussens, 30 absorberende doeken om de gevaarlijke stof te absorberen en 6 speciale afvalzakken voor het afvoeren van de geabsorbeerde gevaarlijke vloeistof.
Toepassingen:
- Snelle respons bij lekkages
- Werkplaatsen en magazijnen
- Productie- en opslagruimtes
- Zones met gevaarlijke vloeistoffen
Inhoud set:
- 6 absorptiesokken Haz-Mat 80x1170 mm
- 30 absorberende Haz-Mat doeken 380x510 mm
- 12 absorberende Haz-Mat kussens 200x200 mm
- 6 Afvalzakken 460x760 mm
Eigenschappen
| Artikelnummer | 30140141213 |
|---|---|
| EAN | 036226985395 |
| Merk | New Pig |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Kleur | Geel |
| Lengte | 400 mm |
| Breedte | 440 mm |
| Hoogte | 940 mm |
| Gewicht | 12 kg |
| Verpakt per | Stuk |
Product Attachments
Trusted Shops Reviews
Onze helden staan voor je klaar


