Lekbak 2-Drum New Pig 83 Liter met Rooster 660x1320x150 mm

Op voorraad
- Klanten geven Logistiekconcurrent een 9.2/10
- 30 dagenretourgarantie
- Onzeproductspecialisten staan voor je klaar
Omschrijving
- Inklapbaar ontwerp
- Goed zichtbaar
- Gemakkelijk te reinigen
- Alleen voor tijdelijke opvang
De lekbak 2-Drum New Pig 83 Liter met Rooster 660x1320x150 mm is een lage, stevige opvangbak voor het veilig plaatsen van twee vaten op de werkvloer. Dankzij het gepatenteerde flow-through sump-ontwerp kan vloeistof vrij van het ene opvangcompartiment naar het andere stromen, wat helpt bij het voldoen aan opvang- en veiligheidsvoorschriften.
Deze 2-drum lekbak van New Pig is gemaakt van LDPE, waardoor hij bestand is tegen uv-straling, roest, corrosie en de meeste chemicaliën. Het modulaire ontwerp met voorgeboorde aansluitpunten maakt koppelen met andere opvangplatforms eenvoudig, terwijl de lage hoogte van 15 cm het laden, lossen en werken met pompen of trechters makkelijker maakt.
Kies voor de lekbak 2-Drum New Pig 83 Liter met Rooster 660x1320x150 mm. Bestel vandaag nog en richt je opslagplek voor vaten veiliger, overzichtelijker en praktischer in.
Eigenschappen
| Artikelnummer | 201304872 |
|---|---|
| EAN | 036226012619 |
| Merk | New Pig |
| Materiaal | LDPE |
| Kleur | Wit / Zwart |
| Lengte | 660 mm |
| Lengte in mm | 660 |
| Breedte | 1320 mm |
| Breedte in mm | 1320 |
| Hoogte | 150 mm |
| Hoogte in mm | 150 |
| Inhoud | 83 liter |
| Gewicht | 22,7 kg |
| Verpakt per | Stuk |
Product Attachments
Trusted Shops Reviews
Onze helden staan voor je klaar


