Absorptiedoek Oil Only 380x510 mm - 100 per doos

Op voorraad
- Klanten geven Logistiekconcurrent een 9.2/10
- 30 dagenretourgarantie
- Onzeproductspecialisten staan voor je klaar
Omschrijving
- Neemt 83,6 liter op
- Scheurt niet snel
- Neemt olie op
- Alleen voor oliehoudende stoffen
de absorptiedoek Oil Only 380x510 mm - 100 per doos is een sterke absorptiedoek van New Pig voor het opnemen van oliën en oliehoudende vloeistoffen. De doeken nemen onder andere smeermiddelen en brandstoffen op, zonder water te absorberen. Daardoor zijn ze ideaal voor situaties waarin olie van water gescheiden moet blijven, bijvoorbeeld bij lekkages buiten, rond machines of in onderhoudsomgevingen.
Deze Absorptiedoek Oil Only is gemaakt van 100% polypropyleen en thermisch gebonden, waardoor de doeken niet snel scheuren, rafelen of pluizen, zelfs wanneer ze verzadigd zijn. Het speciale dimpelpatroon verspreidt vloeistof snel door de doek, zodat je sneller en efficiënter kunt schoonmaken. Met een absorptiecapaciteit van 83,6 liter per doos en 100 doeken per verpakking heb je altijd voldoende materiaal bij de hand voor dagelijkse olie-opruimklussen.
Kies voor Absorptiedoek Oil Only 380x510 mm - 100 per doos. Bestel vandaag nog en ruim oliehoudende lekkages snel, schoon en gericht op.
Eigenschappen
| Artikelnummer | 30140141227 |
|---|---|
| EAN | 036226137909 |
| Merk | New Pig |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 380 mm |
| Breedte | 510 mm |
| Gewicht | 7,7 kg |
| Verpakt per | Doos |
Product Attachments
Trusted Shops Reviews
Onze helden staan voor je klaar


