Absorptiedoek HazMat 380x510 mm - 100 per doos

Op voorraad
- Klanten geven Logistiekconcurrent een 9.2/10
- 30 dagenretourgarantie
- Onzeproductspecialisten staan voor je klaar
Omschrijving
- Neemt 83,6 liter op
- Scheurt niet snel
- Voor gevaarlijke stoffen
De absorptiedoek HazMat 380x510 mm is een chemische absorptiedoek van New Pig voor het snel en veilig opnemen van gevaarlijke stoffen, zuren en bijtende vloeistoffen. De doeken zijn geschikt voor kleinere lekkages, zoals accuzuur, laboratoriumvloeistoffen en morsingen met agressieve chemicaliën.
Deze absorptiedoek HazMat 380x510 mm die met 100 doeken per doos is verpakt is speciaal behandeld om chemicaliën snel op te nemen, waaronder hogere concentraties corrosieve vloeistoffen zoals 98% zwavelzuur en 30% natriumhydroxide. Dankzij de perforatie gebruik je precies wat je nodig hebt en beperk je verspilling. De compacte dispenserdoos beschermt de HazMat absorptiedoeken tegen vuil en vocht, terwijl je ze toch snel kunt pakken op de werkplek of onderweg.
Kies voor Absorptiedoek HazMat 380x510 mm - 100 per doos. Bestel vandaag nog en zorg dat je bij lekkages met gevaarlijke stoffen snel en gericht kunt handelen.
Eigenschappen
| Artikelnummer | 30140141224 |
|---|---|
| EAN | 036226235001 |
| Merk | New Pig |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Kleur | Roze |
| Lengte | 380 mm |
| Breedte | 510 mm |
| Gewicht | 7,7 kg |
| Verpakt per | Doos |
Product Attachments
Trusted Shops Reviews
Onze helden staan voor je klaar


