Verlenglepels Heftruck Bauer 1800 mm 125x50 mm 4000 kg
- Klanten geven Logistiekconcurrent een 9.2/10
- 30 dagen retourgarantie
- Onze productspecialisten staan voor je klaar
Heb je een vraag?
Productinformatie
Met deze Verlenglepels voor heftruck van Bauer breid je de capaciteit van je heftruck uit. Met een lengte van 1800 mm en een draagvermogen van 4000 kg zijn de verlenglepels ideaal voor het veilig en efficiënt verplaatsen van langere en grotere ladingen. Dankzij de conische lepelpunten is het oppakken van pallets en goederen moeiteloos en stabiel.
De verlenglepels zijn gemaakt van hoogwaardig staal en hebben een gesloten onderzijde, wat zorgt voor een degelijke, stevige oplossing. Ze zijn eenvoudig en snel te monteren door er in te rijden en te bevestigen met steekboutbeveiliging, hierdoor blijven ze tijdens gebruik stevig op hun plaats. De donkergrijze afwerking zorgt voor extra bescherming tegen slijtage.
Deze verlenglepels zijn geschikt voor vorken van 125 x 50 mm, waardoor ze breed inzetbaar zijn voor diverse heftrucks. De breedte van de verlenglepels is 155 mm en de hoogte 80 mm.
Specificaties
Artikelnummer | 131210162 |
---|---|
EAN | 4052462040397 |
Opmerking
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
</head>
<body>
</body>
</html>
|
Voor vorken van 125 x 50 mm |
Merk | BAUER |
Materiaal | Staal, gelakt |
Kleur | Donkergrijs |
Lengte | 1800 mm |
Breedte | 155 mm |
Hoogte | 80 mm |
Draagvermogen
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
</head>
<body>
<p><span>Het draagvermogen is het gewicht dat een product maximaal kan dragen.</span></p>
</body>
</html>
|
4000 kg |
Gewicht | 90 kg |
Verpakt per
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
</head>
<body>
</body>
</html>
|
Stuk |