Monsterfles zonder Dop 500 ml (DIN 51)
Aantal | Stukprijs | Totaal | Korting | |
---|---|---|---|---|
1 | 1,75 | 1,75 | ||
144 | 1,50 | 216,- | 14% |
- Klanten geven Logistiekconcurrent een 9.1/10
- 30 dagen retourgarantie
- Onze productspecialisten staan voor je klaar
Heb je een vraag?
Productinformatie
- DIN 51 schroefhals
- Verzegelbaar oog
Deze kunststof monsterfles van 500 ml is ideaal voor het veilig verzamelen, bewaren en vervoeren van vloeistoffen. De fles is voorzien van een DIN 51 opening, waardoor hij naadloos combineert met onze schroefdop HDPE 51 mm zwart voor een lekvrije afsluiting.
De transparant witte flacon is gemaakt van stevig kunststof en is uitgevoerd met een verzegelbaar oog (Ø2 mm) aan de dop en hals. Hiermee kun je de fles verzegelen, zodat duidelijk is of de inhoud na afvulling nog geopend is. Dit maakt de fles uitermate geschikt voor toepassingen waarbij de integriteit van het monster gewaarborgd moet blijven, zoals in de scheepvaart, industrie of laboratoria.
Met een compacte afmeting van Ø98 mm x 112 mm past deze monsterfles makkelijk in rekken of transportverpakkingen. Verkrijgbaar per stuk of in staffelkorting bij afname van een volle doos (144 stuks).
Bestel deze 500 ml monsterfles direct en combineer met de bijpassende schroefdop voor een betrouwbare, verzegelbare oplossing.
Specificaties
Artikelnummer | 510107803 |
---|---|
EAN | 641243475653 |
Kleur | Wit |
Materiaal | HDPE |
Lengte | 98 mm |
Breedte | 98 mm |
Inhoud | 500 ml |
Verpakt per
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
</head>
<body>
</body>
</html>
|
Stuk |