Aantrekverzegeling Comboseal 250 - Gepersonaliseerd

C15101060-BASIS
0,22 Per stuk
0,27 incl. btw

Aanpasbare opties:

Compatibele bestandsextensies om te uploaden: png, jpg, ai, eps

Maximaal 20 tekens

Bestel met staffelkorting

De minimale bestelhoeveelheid van dit product is 1000 stuks

  • Klanten geven Logistiekconcurrent een 9.2/10
  • 30 dagenretourgarantie
  • Onzeproductspecialisten staan voor je klaar 

Omschrijving

  • Handig in gebruik
  • Snel aan te brengen
  • Eigen logo mogelijk
  • Weinig grip door gladde staart

Bedrukbare aantrekverzegeling met een staartlengte van 250 mm. De verzegeling heeft een stevige gladde staart die zich makkelijk op elke gewenste lengte laat aantrekken. De zegel is eenvoudig in gebruik en kan voor elk soort transport worden gebruikt. Eenvoudig met de hand te verbreken of met lichte kniptang. De aantrekverzegeling is leverbaar in vier verschillende kleuren en kan met eigen logo of tekst bedrukt worden. 

 Door het metalen binnenwerk heeft de comboseal een hoog beveiligingsniveau. Hierdoor voldoet hij aan de eisen die gesteld worden door de FDA. De aantrekverzegeling is opeenvolgend genummerd en het is mogelijk om voor unieke nummering te kiezen.

Het is mogelijk om grote aantallen te bestellen en/of een barcode toe te voegen. Neem hiervoor contact op met onze klantenservice.

Eigenschappen

Artikelnummer C15101060-BASIS
Materiaal Polypropyleen (PP)
Staartlengte 250 mm
Sterkte 15 kg
Gepersonaliseerd Ja
Lengte 300 mm
Diameter Ø 2,3 mm
Verpakt per 1 doos

Trusted Shops Reviews

Anderen kochten ook

0,29
Per stuk
V.a. 0,25
Per stuk